На Житомирщині провели онлайн-семінар для роботодавців обласного центру та Житомирського районуЖитомирський міський центр зайнятості провів онлайн-семінар для роботодавців міста Житомира та Житомирського району щодо забезпечення прав та можливостей осіб з інвалідністю у сфері зайнятості. Участь у заході взяла заступниця директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Тетяна Денисенко.

Заступниця директорки – начальниця відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Людмила Шевчук наголосила на важливості інтеграції та соціалізації осіб з особливими потребами в суспільство шляхом працевлаштування, створення для них гідних умов праці. Вона розповіла учасникам заходу про послуги, які надає служба зайнятості, про новації в роботі центру зайнятості, а також акцентувала на перевагах співпраці. Адже служба зайнятості володіє найбільшою базою можливостей, як для роботодавців, так і для по шукачів роботи.

Тетяна Денисенко поінформувала представників роботодавців про порядок подання оновленої форми звітності №10-ПОІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю" та про особливості працевлаштування та застосування праці осіб з інвалідністю. Вона також висловила вдячність кожному роботодавцю, який працевлаштовує людей з обмеженими фізичними можливостями.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятостіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW