На Поліссі за порушення правил полювання 55 осіб притягнуто до адміністративної відповідальностіВже минув місяць, як на Поліссі відкрився сезон колективного полювання на диких копитних тварин, та три тижні як на хутрових.

В цей період державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проводились рейдові заходи щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час полювання, а також серед мисливців проводилась активна роз’яснювальна робота в частині дотримання вимог правил безпеки полювання.

Читайте також: За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам на Житомирщині доведеться сплатити понад 600 тис. гривень

Так, протягом листопада 2021 року, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виявлено 55 порушень правил полювання.

Не буде зайвим нагадати, вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

​Державна екологічна інспекція Поліського округу наголошує,для того щоб уникнути порушень правил полювання всі мисливці повинні суворо дотримуватись основних правил проведення полювання, чітко й беззаперечно виконувати вказівки розпорядників полювання, правильно користуватись мисливською вогнепальною зброєю та проявляти культуру полювання.

Читайте також: На Житомирщині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам, які, ймовірно, скуштували «солодощі» з побутовою хімією

Будьте уважні та обережні, дотримуйтесь правил поведінки в лісі та правил полювання. Нехай час, проведений на природі, принесе тільки користь!

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW