У полтавському СІЗО померла 20-річна Вероніка Моторіна, яка застрелила інструктора тиру "7.62"Пізно ввечері, 29 листопада, у полтавському СІЗО померла 20-річна Вероніка Моторіна, яка застрелила інструктора тиру "7.62" у лютому 2020 року.

Інформація про це з’явилася у телеграм каналах. Керівництво Полтавського СІЗО смерть дівчини не спростувало, але від коментарів відмовилося, пояснивши, що тривають слідчі дії.

Нагадаємо, трагічна пригода сталася 7-го лютого 2020 року у Полтаві у тирі "7.62", що знаходиться на вулиці Пилипа Орлика, 30а. 18-річна відвідувачка тиру із невідомих причин двічі вистрілила у 64-річного інструктора. Чоловік отримав важкі поранення, був госпіталізованим до лікарні та помер у реанімаційному відділенні.

Слухання у справі Вероніки Моторіної тривало майже рік. 28 вересня колегія суддів Октябрського райсуду обласного центру визнала винуватість дівчини у вчиненні кримінального правопорушення передбаченою частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України. Її позбавили волі на 15 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW