В Авдіївці розпочинається прийом заяв на отримання санаторно-курортного лікування для інвалідівАвдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області доводить до відома потерпілих на виробництві - осіб з інвалідністю І-ІІІ групи про початок прийому заяв на отримання санаторно-курортного лікування у 2022 році в санаторно-курортних закладах України за рахунок коштів Фонду соціального страхування згідно з довідками МСЕК та ф-070/о, отриманими в лікувальному закладі.

Як повідомляє ВЦА, потреба в санаторно-курортному лікуванні визначається висновком МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання:
- особи з інвалідністю І групи - щороку;
- особи з інвалідністю II групи - один раз на два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації;
- особи з інвалідністю III групи - один раз на три роки, один раз на два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації.

Додаткові документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення. Документи необхідно надавати до відділення, починаючи з 01.12.2021, за адресою: м. Авдіївка, вул. Комунальна, б.4.

Довідки за телефонами: 06236-3-42-66, 050-831-36-20.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW