У Житомирі наступного року планують реконструкцію водонапірної вежі та вулиці Лятошинського«Я дякую GIZ! Фундамент великих проектів у Житомирі заклався з початком співпраці саме з GIZ Ukraine.

Неоціненна підтримка та безцінний досвід!

Працюємо та маємо подальші спільні плани. Сьогодні обговорили їх із Еріком Швайкгардтом, директором проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні II»», - говорить голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин.

Читайте також: У Житомирі вже вп’яте за місяць «заміновують» торгові центри: чи виявили фахівці вибухонебезпечні предмети?

Реконструкція Водонапірної вежі!

За словами очільника Житомира, в наступному році передбачається реалізація цього проекту. (зовнішнє оздоблення та освітлення, необхідні внутрішні ремонти).

Проект цікавий та важливий. Сергій Сухомлин переконався в цьому ще дужче, коли, відвідуючи Маріуполь, оглянув їхню оновлену вежу.

Також, наступного року планується спільно реалізувати проект реконструкції вулиці Лятошинського!

Це про розширення пішохідного ареалу в центрі міста.

Також очільник Житомира акцентує, що минулий рік буде важким: виділення значних коштів на медицину через пандемію, захмарні ціни на енергоносії…

«Зараз будемо вирівнювати ситуацію та закладати фінансування, аби вкластися в терміни реалізації названих проектів.

Проблем вистачає, але ми маємо гарний приклад — ТЕЦ!

Коли починали будівництво, у вересні минулоріч, мало хто вірив, що такий потужний проект можна зробити дійсністю за півтора роки.

Але нам вдалось. І проект був важчий за реконструкцію вежі.

Тож я переконаний, що впораємось, і наші спільні з GIZ проекти будуть успішно та вчасно реалізовані», - резюмував Сергій Сухомлин.

Читайте також: ТОП-5 місць для відпочинку взимку на ЖитомирщиніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW