Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕОУ соціальних мережах користувачі вітають та пишаються своїм земляком Василем, який разом зі своєю партнеркою Катею полонили серця журі «Україна має талант».

У коментарях люди впізнали свого земляка Василя з селища Першотравенськ (Житомирська область). Це пара показала пристрасну парну акробатику.

Читайте також: ТОП-5 місць для відпочинку взимку на Житомирщині

«Учасники Україна має талант 2021 (випуск 6) Катя та Вася познайомилися під час роботи у Туреччині. Він був танцюристом, але любов до Каті змусила його перекваліфікуватися у акробати. Номер Каті та Васі сповнений пристрасті та показує їхню любов одне до одного», - йдеться в описі до відео.

Дивіться нижче у відео, як виступили у шоу Україна має талант 2021, у шостому випуску. І куди ж без «спойлера»! Парі пристрасних акробатів вдалося отримати від суддів чотири омріяних «так». У самому випуску хоча й не було вказано, звідки кожен з учасників дуету акробатів. Але завдяки уважним, допитливим користувачам соціальних мереж, маємо нагоду помилуватися виступом нашого, як виявилося, земляка!

Додамо, що судді жартівливо навіть засумнівалися, що пара й в житті так довго разом. У них стосунки. Жартома, зокрема, Сергій притула відмітив, що між Катею та Васею багато вогню, який вони зберігають навіть через роки після стосунків. Втім, пропозиція від Василя вже зроблена. Пара заручена! Отож, з цим теж можна привітати талановитий дует (дует і на сцені, і в житті!).

Нагадаємо, що це вже не вперше в цьому сезоні «зірки» талантів з Житомирщини «сяють» в новому сезоні.

Про попередніх чотирьох учасників читайте в нашому матеріалі тут!

Читайте також: Запаморочливі трюки еквілібриста, метання ножів, каучук, хлопець з унікальним голосом: неймовірні учасники з Житомирщини на «Україна має талант», — ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW