Сьогодні, 28 листопада, у матчі 16-го туру УПЛ львівській «Рух» на «Арені Львів» приймав «Металіст 1925».

Львівʼяни почали матч досить активно. Вже на 1-хвилині створили небезпечний момент.

Таллес сильно пробив з-за меж штрафного майданчика - воротар гостей потягнув м'яч, що летів у “дев'ятку”.

На 4-й хвилиніСапуга б'є з-за меж штрафноїметрів із 28-ми — мʼяч летитьпоряд зі штангою.

На 32-й хвилині Борячук пробивав зльоту - м'яч проходить поряд із дальньою штангою.

На 38-й Савін видав чудовий пас на Кравченка, який фактично вийшов сам на сам з голкіпером, але на щастя для львівʼян пробив вище воріт.

А вже у компенсований час першого тайму Борячук отримав пас головою від Сапуги у штрафному майданчику розвернувся та точно пробив - 1:0!

Львівській «Рух» переміг «Металіст 1925» та піднявся на десяте місце у чемпіонаті, - ФОТО, фото-1, Фото; ФК «Рух»

Фото; ФК «Рух»

Другий тайм почався з атак «Металіста 1925».

На 53-й чудову подачу у штрафну зробив Санін, але Ременяк ні зміг точно замкнути на штанзі.

Через хвилину вже Санін бив небезпечно по воротах.

А на 55-й хвилині Паньків врятував ворота після небезпечного удару в кут.

На 65-й хвилині Борячук мав нагоду подвоїти рахунок. Стрімка контратака львівʼян завершився виходом нападника «Руху» віч-на-віч з голкіпером — Борячук обіграв воротаря і пробив, на жаль ворота харківʼян врятувала стійка.

На 70-й хвилині Климчук отримав мʼяч у штрафній в оточенні чотирьох захисників «Металіста-1925» і точно та сильно пробив — 2:0!

На 86-й хвилині Альваренга пройшов по правого флангу та зробив простріл вдовж воріт, на жаль Борячук не встиг замкнути мʼяч.

Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «Руха», яка дозволила львівʼянам піднятися на десяту сходинку у турнірній таблиці УПЛ.

Стадіон «Арена Львів».  1456 глядачів.16-й тур Української Прем’єр-ліги.

Арбітр - Олександр Омельченко (Слов'янськ, Донецька обл.)

«Рух»: Паньків, Сапуга (Карасюк 78), Таллес, Федорчук (Мартинюк 68), Дідик, Климчук (Руніч 78), Сич, Борячук (Карабін 89), Роман, Бойчук (Альваренга 68), Білий (к)

Запас: Ледвій, Притула, Стаменкович, Костевич

Головний тренер - Леонід Кучук

«Металіст 1925»: Сидоренко (к), Єрмаков, Кверквелія, Шершень, Ченбай, Габелок, Савін, Криськів (Задерака 46), Кравченко, Ременюк, Марлісон (Зубков 69)

Запас: Шеліхов, Ткачук, Потімков Ю., Квакіч, Протасов, Голодюк, Фабіньо