Помер колишній голова обласної ради МельникНе стало Анатолія Мельника, який 4 роки працював головою Чернігівської обласної ради та пішов з посади після Революції Гідності.

Учора, 26 листопада, у віці 68 років помер Анатолій Мельник. Найбільше він був відомий у Чернігові тим, що 10 років працював проректором Чернігівського державного інституту економіки та управління та 4 роки керував обласною радою.

Про смерть Мельника повідомила нинішня голова обласної ради Олена Дмитренко на своїй сторінці у фейсбук.

«Отримала страшну звістку! Анатолій Іванович Мельник… це неймовірна втрата. Втрата справжньої людини, професіонала, зразкового сім'янина і громадянина!», – написала вона.

Теплими словами про померлого відгукнувся ще один колишній голова облради – Ігор Вдовенко, який працював на цій посаді з 2015 по 2020 рік.

«Сьогодні не стало Анатолія Мельника- людини, яку добре знав багато років і глибоко поважав не лише за професійність, дипломатичність, мудрість,виваженість, а й велику порядність, тактовність та толерантність до друзів і колег.

Мав честь співпрацювати з Анатолієм Івановичем ще за часів його роботи в Чернігівському державному інституті економіки та управління, а згодом і в стінах обласної ради.

Вважаю, що серед усіх публічних діячів Чернігівщини Анатолій Мельник був одним із небагатьох, для кого пріоритетом була підтримка політичної рівноваги», – написав він.

Довідка

Анатолій Мельник народився у селі Троянів поблизу Житомира у 1953 році. Тривалий час будував військову кар’єру. Закінчив вище військове-політичне авіаційне училище у Кургані (РФ) та військово-політичну академію у Москві (РФ). Паралельно з 1971 по 1995 проходив службу в Збройних Силах СРСР і України.

У середині 90-х на два роки став деканом економічного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління.

У 1997-2000 роках працював заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації за часів відразу трьох голів ОДА – Петра Шаповала, Михайла Каскевича та Миколу Бутка.

У 2000 році повернувся до «регіонали» і наступні 10 років був проректором навчального закладу.

У 2010 році був обраний депутатом Чернігівської обласної ради від Партії регіонів і очолив її, замінивши Наталію Романову. Працював до лютого 2014 року і внаслідок Революції Гідності залишив посаду. Новим керівником облради став тоді Микола Зверев.

У 2012 році невдало балотувався від Партії регіонів до Верховної ради (був лише 174-м у списку), а у 2015-му програв і вибори до обласної ради, куди намагався повернутися вже під прапорами Опозиційного блоку.

Остання невдала спроба стати депутатом Чернігівської облради була у 2020 році, коли Анатолій Мельник балотувався від партії Сила та честь.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW