З початку карантину поліція Новомосковська перевірила понад 900 суб’єктів господарюванняЗ початку карантинних обмежень поліція Новомосковська перевірила понад 900 суб’єктів господарювання.

Про це, за матеріалами Новомосковського РВП повідомили в прес-службі Національної поліції Дніпропетровської області.

З початку введення в дію обмежень «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на Дніпропетровщині правоохоронці Новомосковська, спільно із працівниками Держпродспоживслужби провели понад 170 рейдів. Щоденно вони інспектують близько 20 об’єктів.

Так, з початку карантинних обмежень правоохоронці перевірили 274 заклади громадського харчування, 450 торгівельно-побутового обслуговування, 42 розважальні заклади та 157 перевізників. Виявлених порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Новомосковська звертається до мешканців міста та району із порозумінням поставитись до тимчасових обмежувальних заходів, необхідних для припинення розповсюдження COVID-19.

Читайте також: На допомогу по встановленню індивідуального опалення з бюджету Новомосковська витратять більше 2 млн. грнAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW