Робоча група проаналізувала роботу Вінницького обласного центру технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я24 листопада під головуванням Галини Якубович відбулося засідання робочої групи, утвореної розпорядженням голови обласної Ради «Про створення робочої групи з вивчення питання щодо господарської діяльності комунальних підприємств, які є об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».

Депутати заслухали звіт начальниці комунальної установи «Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я» Алли Бриль.

У своїй доповіді вона, зокрема, зазначила, що відповідно до наказів департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації, Центр здійснював перевірку медичних закладів, де лікуються хворі на Covid-19, на необхідність облаштування пожежної сигналізації. Також Центр виконує доручення департаменту щодо моніторингу постачання кисню в медичні заклади, проведення тендерних закупівель та торгів, здійснює моніторинг виконання обласних програм тощо.

Начальник управління внутрішнього аудиту виконавчого апарату обласної Ради Володимир Костенко доповів, що проводячи аналіз діяльності комунальної установи «Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я», було встановлено, що протягом періоду 2018-2020 років та звітного періоду 2021 року Центром не забезпечено виконання основних статутних завдань, пов’язаних з технічним та фінансовим наглядом за об’єктами закладів охорони здоров’я.

– Центр не був укомплектований жодним спеціалістом, який би пройшов навчання та отримав кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд. Також були вакантними посади бухгалтера-ревізора, а в останній період – і заступника начальника-начальника відділу фінансового нагляду та контролю та заступника начальника-начальника відділу технагляду з будівництва, ремонту та охорони праці, що унеможливлювало виконання тих завдань, які слугували метою створення Центру, – підкреслив Володимир Костенко. – Аудитом досліджується весь спектр фінансової та господарської діяльності Центру як об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Обговоривши основні аспекти статутної діяльності підприємства, члени робочої групи прийняли рішення надати пропозиції голові обласної Ради щодо оптимізації підприємства.

– У зв’язку з невідповідністю статутній діяльності Вінницького обласного центру технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я робоча група рекомендуватиме голові обласної Ради ініціювати оптимізацію установи, визначитися щодо реальної кількості необхідних штатних працівників та можливості приєднання до департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації. Адже Центр, фактично, дублює функції деяких відділів і управлінь департаменту. Ми хочемо, в першу чергу, ефективності використання бюджетних коштів. У нинішньому році утримання Центру обласному бюджету обійшлося в понад 2 млн грн, – підсумувала голова робочої групи Галина Якубович.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW